Nejkrásnější Airbnb ubytování světa

Airbnb je platforma propojující vlastníků bytů a cestovatele. Kdokoli se může zaregistrovat a po schválení všech „papírování“ nabízet pronájem svých prostor. Více o podmínkách a fungování Airbnb si můžete přečíst v našem starším článku. Nyní si pojďme představit ty nejpohádkovější ubytování.

Autentický bungalov uprostřed džungle – Bali

Vždy jste jako dítě záviděli Tarzanovi, že bývá na stromě uprostřed tropické džungle a tento dětský sen se s vámi táhne až dodnes? Na Bali je eko dům, který je postaven z bambusu. Bomba, že? Bungalov je skrytý v horách při sopce Gunung Agung daleko od města. Hned vedle se nachází řeka, která se táhne podél rýžových polích. Cena bungalovu je 145 € na noc pro 2 osoby. Ideální na svatební cestu, co říkáte?

Bohémský Marakéš

Marakéš je město barev a mozaiky. Kamkoliv se podíváte, vaše oči zůstávají v němém údivu. Rovanko to může být i při ubytování. Bydlení je fúzí indoor a outdoor bydlení. V apartmánu se nacházejí 4 ložnice a 5 koupelen, soukromý bazén a panoramatický výhled na rušné město. Ubytuje se v něm až 8 hostů za 460 € za noc.

Futuristická vesmírná loď ve Skotsku

Skotská vysočina je oblíbená zejména pro své ničím nerušené zelené pláně. A tato hliníková kapsle sem i přes svou odlišnosti zapadá. Airship 2 je v interiéru i exteriéru zařízená v hliníkovém duchu, který je doplněn dřevěnými prvky. Ubytují se v něm 2 hosté a přestože oproti předešlým Ubytovaným je toto výrazně menší, zážitek bude stejně autentický. Za jednu noc zaplatíte 175 €.

Retro idylka v přívěsu – Kalifornie

I dovolená v přívěsu má své kouzlo. Tento konkrétní však není pohyblivý, aleodparkovaný v Joshua Tree v Kalifornii. Své si tam najde každý milovník útulné. Na poušti se mezi kaktusy nachází dřevěná vířivka, gril a kolem celého pozemku jsou natažené světýlka, které v noci vytvoří romantickou atmosféru. Do přívěsu se vejdou dva hosté a jedna noc na těchto pár magických metrech vás vyjde okolo 125 €.

Minimalistický domek uprostřed mexické vegetace

Casa Tiny je úzký dvoupatrový dům, který se nachází v mexickém Puerto Escondido. Betonová konstrukce, která uprostřed přírody působí masivně, vytváří autentický kontrast. K domu patří soukromá pláž a podlouhlý bazén umístěný přímo v písku. V domě vládne minimalismus a nenajdete v něm nic, co by nebylo funkčně využitelné. Ubytují se v něm 2 hosté a za jednu noc zaplatí 152 €.

Dechberovcích ubytováni najdete na Airbnb nespočet. Měli jste už někdy příležitost v jednom z nich přespat?

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Cestování Zajímavosti

Nejkrásnější Airbnb ubytování světa

0
Cestování cestování pěšky hiking Island Itálie Katalog ubytování Novinky Slovensko Španělsko Tip na výlet Zahraničí

8 nejkrásnějších turistických tras v Evropě

0
Cestování Zajímavosti

Filmy, které vás inspirují k cestování – 3. část

Navigácia

Magazíny