Strávili byste noc v těchto hotelech?

Jaký jste typ cestovatele? Dopřejete si luxus a při cestování se nekoukáte na peníze, nebo jste spíše backpacker, vyhledáváte levnější ubytování a raději vyrazíte na více míst za méně peněz? Tyto hotely k nejlevnějším sice nepatří, ale určitě by byl obrovský zážitek strávit v nich i jen jednu noc.

Treehouse Lodge, Peru

Unikátní hotel Treehouse Lodge v peruánské Amazonii se nachází hodinku lodí od města Iquitos. Za přibližně 600 eur si tak můžete vychutnat výhled na amazonský prales z originálního eko hotelu a cítit se tak trochu jako moderní civilizovaný Tarzan nebo Jane.

Golden Crown – Levin iglut

Chcete usínat v měkoučké posteli a dívat se při tom na polární záři? Do „bucket listu“ si můžete přidat noc v Golden Crown – Levin iglú. Hotel se nachází ve Finsku, nedaleko města Levi. Cena za noc ve skleněném iglú se aktuálně pohybuje od 500 eur výše.

The Manta Resort, ostrov Pemba, Zanzibar

Co byste řekli na ubytování pod vodou v exotickém Zanzibaru? The Manta Resort na ostrově Pemba nabízí Pokoj pod vodou (Underwater room) s fantastickým výhledem na korálové útesy. Za výhled si však připlatíte, cena pokoje pod vodou je aktuálně 1500 dolarů.

A post shared by @shaomar_87 on

font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;“ datetime=“2017-03-10T06:05:30+00:00″>Mar 9, 2017 at 10:05pm PST

Juvet Landscape Hotel, Norsko

Láká vás Skandinávie? Představte si hotel s neuvěřitelným panoramatickým výhledem na nádhernou nedotčenou norskou přírodu, kde si, navíc, mohou pokoj dovolit i smrtelníci. Jeden návštěvník za noc zaplatí přibližně 180 eur. Za pokoj pro dva si připlatíte trochu víc.

Hôtel de Glace Ice Bar

Patříte k lidem, kteří usnou opravdu všude? Vyzkoušejte si to na posteli z ledu. Jen 10 minut od centra Quebecu se nachází Hôtel de Glace s ledovým barem. Ubytování pro ty nejodolnější. Aktuálně dostanete pokoj již od 199 dolarů na osobu.

A post shared by Viktoria Lafer (@frau_zamani) on

  • Komentáře
  • Podobné články
0
Asie Dovolená

5 důvodů, proč si zamilujete jaře v Japonsku

0
Balkán Cestování Europa Novinky Srbsko Výlet

Bělehrad, temperament Balkánu a styl západu

0
Cestování Europa Itálie Novinky Výlet

10 top věcí, co dělat v Benátkách

Navigácia

Magazíny