5 typů lidí, se kterými nechcete cestovat

Seznamů, které krabičkují lidi do různých skupin je v současnosti na internetu nespočet. Nicméně, tyto seznamy jsou lehké a vtipné čtení, kterým můžete vyplnit nudnou chvilku dne a trochu se zrelaxovat. Dnes jsme si pro vás připravili typy lidí, s nimiž nechcete cestovat. A proč? Přečtěte si níže.

Ten, který má vždy zpoždění

Opozdení je cool. Načas přece chodí pouze lidé, kteří nevědí, co se svým volným časem. Už jste se s touto teorií setkali? Čekání na tuto osobu vás obere o čas, který jste mohli strávit objevováním neznámého.

Late Santana Lopez GIF - Find & Share on GIPHY

Hledač wifi

Přijde do podniku, muzea, divadla, kamkoli a první co od něj slyšíte je:
Jaké je heslo na wifi? Máte tu wifi?“ . S těmito lidmi je nejideálnější cestovat v rámci Evropské unie, kde jsou data zpoplatněny všude stejně a nebudou nepřetržitě vyhledávat místa s wifi.

Yvette Nicole Brown Dani GIF - Find & Share on GIPHY

Sběratel dobrých záběrů

„Pojďme tam, odtud budou pěkné fotky.“ Z dovolené si sice odnese tisíce krásných záběrů, kterými naplní svůj profil na Instagramů a jeho známí mu budou závidět, ale když se ho zeptáte otázku týkající se destinace, kterou navštívil, odpoví vám jednou z generických odpovědí typu: „Bylo tam velmi pěkně, neviděl si fotky?“.

Katy Perry Photo GIF - Find & Share on GIPHY

Ten, který vždy odejde

Jdete na prohlídku s průvodcem, který vám vypráví zajímavá fakta o daném místě. Najednou se ohlédnete poza rameno a váš kamarád tam není. Jednoduše odešel a neunúval se o tom informovat jeho spolucestující. Později ho musíte kontaktovat a dohadovat se, kde se můžete setkat a ztrácíte tím pouze čas.

Uncomfortable Lisa Simpson GIF by Cheezburger - Find & Share on GIPHY

Ten, který se bojí lokálního jídla

Cestování za gastronomií stále více nabírá na popularitě. Lidé chtějí vedle cestování poznávat a ochutnávat lokální gastronomii. Je tu však jedna výjimka. A tou je váš kamarád, který chce během dovolené každý den obědvat McDonald nebo jídlo, které zná z domu. Je mu jedno že se nacházíte v Itálii, Španělsku nebo jiné gastronomické Mecce.

Happy Burger GIF by McDonald's CZ/SK - Find & Share on GIPHY

Samozřejmě, všechny tyto úchylky se dají překousnout nebo i odnaučit. Cestovali jste už někdy s některým z těchto pěti typů? Nebo jste se v nějakém našli vy?

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Česká republika Cestování Europa Historie a kultura

Jižní Morava – wellness, historie a krásná příroda

0
Cestování cestování pěšky Dovolená Inspirace Zajímavosti

Free walking tour – co to je a proč se na ni vyplatí jít

0
Cestování Novinky Zahraničí Zajímavosti

Strávili byste noc v těchto hotelech?

Navigácia

Magazíny